Bio...

15. července 2007 v 18:11 | crazy.angel |  Chester Bennington
Chester Charles Bennington: Lead Vocalist Of Linkin Park
Nick: "Chazy Chaz" nebo "Chemist"
Datum narození: 20. březen 1976
Stav: 31.října 1996 se oženil se Samanthou, od 19.4.2002 je otcem - jeho syn se jmenuje Draven Sebastian, bohužel na jaře 2005 se manželství nějak pohroutilo a začal se řešit rozvod.
Na začátku roku 2006 se podruhé oženil s Talindou Bentley, která mu 16.3. 2006 porodila druhého syna Tylera Lee Benningtona :)
Sourozenci: starší bratr
Domácí mazlíčci: Dva psi - australský stepherd a kříženec labradora a rotvajlera
Bydlí: Původně je z Phoenixu (Arizona), nyní LA (Kalifornie)
Vzdělání: Nejdřív chodil na "Greenway High School" (Greenwayská střední škola), potom se přestěhoval a chodil na "Washington High School" (Washingtonská střední škola), kterou dodělal v 1994.

Dětství:
Jeho otec je policista a matka zdravotní sestra. Jeho dětství nebylo moc lehké. Chaz byl sexuálně zneužíván jedním známým rodiny. A když mu bylo 11 jeho rodiče se rozvedli.

Díky tomu všemu však propadl drogám... také byl v 18ti jednou zatčen na záchytce kvůli držení marihuany. Velkou oporou mu byla jeho matka. Chester je jí dodnes velice vděčný. S drogami seknul a také s marihuanou, i když dodnes tvrdí, že by jí zlegalizoval. Chester chodil na již zmíněnou Washington High School- zde nasprejoval na zeď grafity - dvě masky - a podepsal se "Chester 93" :))
Ještě než si začal vydělávat hudbou, pracoval v Burger Kingu.
Hudební začátky:
Když byl Chaz malý kluk, často běhal po domě a zpíval písně Depeche Modu - myslel si, že je 5. člen kapely :)))

Svůj hlas začal cvičit ve 13ti a vypěstoval ho k dokonalosti. Jeho prvním hudebním nástrojem bylo piano. Hraje také na kytaru (mimochodem, o tu svou by se prý s nikým nepodělil). Inspirací a vzorem jsou pro něho Robert Plant z Led Zeppelin a Scott Weiland ze Stone Temple Pilots. Se Stone Temple Pilots měl tu čest si i zazpívat a byl to pro něho prý velmi silný zážitek. Jeho první kapela se jmenovala Grey Daze (na začátcích "Sean Dowdell and his friends?", přičemž pod tímto názvem natočili jen velmi raritní demotape se třemi songy + další dvě dema "Commit" a "Come On"). GD natočili 2 alba a byli dost populární v Arizoně. Když Chester opustil kapelu, tak se přejmenovali na WaterFace. Chester je dodnes v kontaktu s jedním jejím bývalým členem -Seanem Dowdellem (bubeník a zakladatel GD) - společne provozují síť tatto klubů. Také spolu založili kapelu "Bucket of Weenies". S ní hrají např. při výročích Clubu Tattoo.

Jak se dostal Chaz k LP:
Mike Shinoda se o Chazovi dozvěděl od přítele z firmy Miniet Phelps and Phelps.Poslal mu svoje demo a nabídl mu, aby na něj nahrál svůj hlas do muziky. Chaz zmeškal svojí narozeninovou oslavu nahráváním a když skončil, zavolal Mikovi a pustil mu to přímo do telefonu.... další den už seděl v letadle do LA a stal se členem LP.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Co říkáš na Chestera?

Hustej.... 16.7% (4)
Je úžasnej 75% (18)
Kdo to je? 4.2% (1)
Nic moc 4.2% (1)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama