Členové

15. července 2007 v 18:46 | crazy.angel |  Billy Talent
  • Benjamin Kowalewicz
- narozen v 16. Prosince 1975, v Montrealu, polského původu je hlavní zpěvák Kanadské punk rock kapely Billy Talent.
Narodil se a byl vychován ve Streetsville, v Ontariu, ale nyní punk-rockový zpěvák žije v centru Toronta. Navštěvoval Střední školu "Our Lady of Mount Carmel", kde byl původně bubeník v kapele jménem "To Each His Own". Člen kapely Billy Talent (a jeho kamarád) Jonathan Gallant byt také v kapele. Ben se přidal k vokálům (ke zpěvu) když přijmuli nového člena, Aaron Solowoniuk, což je bubeník v kapele teď.
- více v rubrice Benjamin Kowalewicz
  • Ian D'Sa
-narozen 30. Října, 1975 ve Velké Británii, je kytarista Kanadské punk rock kapely Billy Talent. Je Indického původu, vyrostl v Ontariu, hraje na kytaru už od dětství. Začal kapelu s názvem "Dragon Flower", ale potkal se s Benjaminem Kowalewiczem, Jonathanem Gallantem a Aaronem Solowoniukem v soutěži talentů. Začal s nimy novou kepulu když se jejich kapela, "To Each His Own" rozpadla, a vytvořily "Pezz" (dřív před "Billy Talent"). Zatímco byl v Billy Talent, D'Sa šel na "Sheridan College" kde on dostal titul v Klasické Animaci, a potom dokonce pracoval v Angela Anaconda jako animátor. On také spolu-rpdukoval Billy Talent II s Gavinem Brownem. Nyní je zaměřený na cestování po koncertech, a nahrávání s Billy Talent. Když hraje živě na show, hraje na černou kytaru značky Fender (černo-červená). Když nahrává ve studiu, tak používá " '52 Fender Telecaster Reissue" a " '58 Gibson Junior". Také vlastní tří barevnou sunburst stratocaster, kterou mužete vidět ve videu "Devil in a Midnight Mass".
Postavení v kapele: Kytarista, druhý zpěv
  • Jonathan Gallant
-narozen 23. Července, 1976, je basista punk rock kapely Billy Talent. Je Métis původu, Jon vyrostl ve Streetsville, Ontario, na bass kytaru začal hrát ve svých 12-ti letech. On navštěvoval střední školu "Our Lady of Mount Carmel Catholic", a hrál v kapele s zázvem "To Each His Own" se spolužákem Benjaminem Kowalewicz. Oni se později setkali s Aaronem Solowoniuk, a spojily se s kapelou "Dragon Flower" pak se setkali s Ianem D'Sa a založily Pezz. Během tohoto času, Jon šel do "Humber College" po jeho středoškolském vzdělání, kde studoval Jazz Bass. Jakmile on sestrojil jeho vlastní jedinečný styl, skupina vytvořila dvě domo verze, a nakonec v životní velikosti studiové album, Watoosh!, v roce 1999. Během toho, Jon hrál bass se zkrácenou pracovní dobou v " The Kitchen Party ".
Postavení v kapele: Bass-Kytarista, druhý zpěv
  • Aaron Solowoniuk
-vyrostl ve Streetsville, Ontario a začal bubnovat v mládí, jeho první bicí byl dárek od rodičů.
Jak vyrůstal, Aaron pokračoval v bubnování a nakonec se setkal s Benjaminem Kowalewicz a Jonem Gallant na jejich střední škole, "Our Lady of Mount Carmel Catholic" kde začali kapelu "To Each His Own". Aaron pokračoval v hraní v Pezz a po střední škole, a po jeho auto-tělesném certifikátu pracoval v Chrysler factory jako pracovník. v roce 1999, Aaron pomohl nahrát 2 demo nahrávky, a Watoosh!, Pezz první celé CD. Pezz se později přejmenoval na "Billy Talent".
V Březnu 2006, napsal dopis skupinkám fanoušků, kde jim napsal že byl diagnostikovaný s Roztroušenou sklerózou, . Song od Billy Talent "This Is How It Goes" je napsaný o zápasu s Solowoniukovo nemocí. Držel to v tajemstvíaby se vyhnul nechtěné lítosti, ale nakonec to odhalil. Od té doby se Aaron stal advokátem pro nalezení léku na Roztroušenou sklerózu. Příklad jeho věnnování pro boj s Roztroušenou Sklerózou, Aaron pomohl organizovat F.U.M.S, který prináší prospěch na Boxing Day 2006 který Billy Talent, Moneen a Alexisonfire vystupovali v "Opera House" v Torontu. Všechny výtěžky z vystoupení šli na "Multiple Sclerosis Society of Canada". Prozatím, Aaron pokračuje tour s Billy Talent propagace Billy Talent II. Aaron je ženatý a má dceru jménem Willow, a psa jménem Roxy. Jeho manželka je tattoo artist (což znamená že maluje tetování).
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Nej člen z kapely

Ben 60% (6)
Ian 20% (2)
Jonathan 0% (0)
Aaron 20% (2)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama