Dalši rozhovor s Ianem

29. července 2007 v 14:58 | crazy.angel |  Ian Watkins
Kde je nejhorší místo kde ses kdy ztratil?
Když jsem byl dítě, ztratil jsem se v prádelně, byl jsem z toho pěkně vyděšenej. Ne doopravdy, bylo to, byl jsem strašně malej a ňákej kluk mě nadzdvyhl, položil mě na stojan a když jsem začal volat na mou mamku zůstal tam se mnou." <smích>
Jaká byla největší částka cos kdy ztratil??
Nejsem žádnej hazardní hráč nebo něco takovýho. Mike nicméně je. Jenom vejde dovnitř a já sem naštvanej. Já jsem jak elegán, ale utrácím furt prachy za pitomý hadry. Například moje hodinky stály 15 000 liber. Ale jsou všude se mnou, tak jsou cenný. A jsou výborný na časování vajček...to je důležité.
Je něco, cos někdy ztratil v lásce??
Ne,doopravdy ne. Tak dobře, yeah, tu a tam se objeví někdo o kom si myslíš, že je chladný, ale oni mají svoje vlastní vztahy které pokračují. Nemám problém nechat na pokoji holky, i když je mám rád.
Kde si přišel o panictví??
Na párty u mýho kámoše Johna. Byli jsme v ložnici, ne v koupelně nebo kuchyni nebo něčem takovým. A v posteli. Bylo to na jisté úrovni romantiky.
Byl to tvůj nápad?
Ne.Ona byla starší než já takže přebrala kontrolu,chválím ji. Bylo mi 16, ona měla výhodu. Nešla do vězení nebo něco podobnýho. Netrvalo to dlouho. A měli jsme na to málo času, nebyl jsem špatný.
Jaké osobě si naposled řekl ,,Ztrať se!"?
Například našemu koncertnímu bubeníkovi Ilanovi. Je to arogantní malej (něco tak zacenzurovanýho že se to nedalo přečíst...tak třeba zkurvenec?)!! Hádáme se s ním kvůli čemukoliv. Většinou ho přesvědčím, ale čas od času to nejde. Mohl sem ho přesvědčit a říct mu ať táhne.
Snášíš špatně prohru?
Ve škole jsem byl přinucený sportovat - nesnášel jsem to nejhorší byl terénní běh. Musel si furt běžet a zčistajasna si zapad do ňáky jámy, grr! Měl jsem astma a tak jem mohl vzít roha, bylo to děsně slabý ale stejně sem měl inhalátor, i když sem byl potichu, byla to důvěryhodná záminka.
Kdo způsobuje, že chceš vraždit?
James Blunt. Ne, právě teď mě nutí zachránit si život dává mi důvod k tomu abych ho zastřelil <smích> Chci se mu pomstít! Jo! A taky SandyThom a The X Factor.Všecko to sou sračky!
Ty nejsi fanoušek realitty show,takže...
Ne, ale než bych to sledoval tak radši vypnu televizu. Je to strašně stupidní, když jseš celé věky na tour, vrátíš se a náhodou to tam jede děsně se naštvu! Je to samý ´Nikky,Nikky,Nikky´ co za debila je Nikky? Před třemi měsíci tady nikdo nebyl a v dalších třech měsících tady znova nikdo nebyl!
Sleduješ Ztraceni ?
Yeah, ale teď je to takový zamotaný. Ztraceni jsou ztraceni. Mám rád teorii o Hurleyovu duchovi. Viděl jsem ho jeden den v L.A. byl to jeden s těch mometů když máš pocit,že tu osobu znáš, to já mám rád.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama