Tetování

15. července 2007 v 18:18 | crazy.angel |  Chester Bennington
Má celkem 12 tetování:
levé rameno - dvě ryby udělané Jodym a Wesem z Clubu Tattoo (jeho první tetování, bylo mu 18 let)
Chester o nich řekl: "Je to můj univerzální symbol jakési věci, která frčela v sedmdesátých letech, kdy jste na to chtěli dostat lidi, aby se s vámi vyspali..."

pravé rameno - Japonská rybka - Coi kapr :o) - originál si nakreslil sám Chaz ! Vytetoval mu jí další z přítel z Clubu Tattoo - Wookie. V klipu One Step Closer jí má ještě nevybarvenou.

záda - víceruký panďulák - udělal mu ho jeho kamarád Derrick - Chester má podle něho velkou sílu vtáhnout obecenstvo a myslí si, že dvě ruce nestačí. Po stranách okolo panďuláka má dvě další tetování - dva draky. Pod nimi níže má nápis LINKIN PARK - ten mu vytetoval Jeff Tilman z Tattoo Deluxe. Chester se s ním vsadil že jestli se bude Hybrid Theory prodávat dobře a získá platinovku - udělá mu ho zadarmo :)

ruce - na každé má od zápěstí nepřehlédnutelné plameny - Chaz je totiž narozen ve znamení Ryb (vodní znamení)- a to den od Berana (ohnivé znamení). Proto mají plameny modrou barvu. Udělal mu je opět Jeff Tillman. Ma malíčku pravé ruky má vytetovaný prsten "Měsíční kámen" a na druhé ruce na prsteníčku je jeho zásnubní prsten :o). Chester byl v té době příliš chudý na to, aby koupil pravý prsten, tak si ho musel od někoho nechat vytetovat. Na pravém loktu má zvláštní květinu (je to jedno z jeho posledních tetovánía nemám o něm zatím moc info). Na levém loktu má vytetovanou jakousi pirátskou lebku - což je prozatím jeho poslední.

nohy - Na levém lýtku má Vojáka z obalu Hybrid Theory. Vytetoval mu ho přítel Dee a to zadarmo. V klipu Points Of Authority je vidět jak mu ho právě tetují. Na pravém lýtku draka - Chaz je v čínském horoskopu drak. Chester tvrdí že Samantha má na zadku stejného, ale 42x menšího.

Mimochodem, Chaz říká toto: "Určite by jsem doporučil tetovaní každému, komu se líbí, jen si važte sebe a respektujte představu, co se sebou děláte."
PS: Ten počet tetování se možná změnil...tak že jich má třeba víc...tak dejte kdyžtak vědět!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Byl ( a ) jsi tu?

Klikni! 100% (300)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama